WYSIWYG Web Builder
Designed by Trial Úvaly

Klub Trial Úvaly získal poprvé  1. místo v mistrovství ČR v kategorii žák v MotoTrialu.
Stalo se tak v Kyselce, nedaleko od Karlových Varů, kde se 7-8.8. konal předposlední dvoudenní závod v Trialu.
Mladému riderovi Radkovi Stehnovi (Ráďa) se poprvé podařilo, jak v sobotním, tak v nedělním závodě porazit mladého Dalibora Šulce (Dáda), který obsadil druhé místo. Třetí místo obsadil Jakub Budín. Další rider z Úval, Filip (Fíla), získal páté místo v sobotu a čtvrté v neděli. Zde je odkaz na foto album ze závodu a část pořadu "Svět motorů" z ČT4
_____________________________________________________
Trial Úvaly
Trial Úvaly
Rada na DC 2010

Dressler Camp 2010 ...

Začátkem července  (1.7.-5.7.) jsme zúčastnili Dressler Campu 2010 v Tanvaldě. Dressler Camp je akce kde se trénuje, vyučuje, zavodí a celkově se děti i dospělí baví. My jsme si akci velmi užili  a již se těšíme na příští rok. Musíme Pepovi a dalším moc poděkovat za přípravu a dobrou organizaci.
Fotografie z této akce najdete ve
foto albu DC 2010.

Spolu s námi si BikeTrial vyzkoušeli i naši spolužáci z.š. Úvaly Fanda a Adam.

Vyhlášení Trial Kyselka 2010

Beta EVO 80 ccm - nový přírůstek do „stáje“...

Naše motorková stáj se koncem července 2010 rozšířila o nový trialový stroj pro žákovskou kategorii (kategorie žák = mistrovství ČR od 8 do 12 let). Značka Beta je tradiční trialový výrobce motocyklu z Itálie. Dle výrobce je tento trialový motocykl  určen pro děti od 11 do 16 let. Ideální pro mladého Radka Stehna (Ráďa). Díky své  nízké váze a kratšímu rámu, oproti velké motorce, nabízí tento motocykl hezké svezení i lehčím seniorům  (krásně se odskakuje zadním kolem i do kopce).
Zde je link na foto album Beta EVO 80.
Základní data: váha 64,9 kg, obsah motoru 80 ccm, kola 21‘ / 18‘
Beta EVO 80

O nás

Tyto stránky jsou od začátku června stále ve výstavbě. Doufáme, že již zde něco zajímavého najdete. Klub Trial Úvaly se zabývá rozvojem a podporou sportu zvaného Trial. Věnujeme se rozvoji, jak MotoTrialu (Trial na motorkách, starší český název byl Šlapačky) tak i BikeTrialu, což  je Trial na kolech (původní český  název byl Cyklotrial).
Organizujeme tréninky na biketrialových kolech a zárove
ň se účastníme závodů mistrovství republiky v trialu (motorky) i biketrialu (kola) .

___________________________________________________________

Boskovice ... 2x první

Počasí na posledním dvojdenním závodě jednotlivců v MotoTrialu  bylo velmi podobné jako v Kyselce u Karlových Varů. V pátek byl závodní terén ve velmi dobré „kondici“ - bez prachu a bahna. Večer však přišla bouřka a silný déšť, který změnil již připravenou trať v kluziště. Mladý rider Ráďa potvrdil jak v sobotním tak nedělním  závodě, že je v současné době nejlepší MotoTrialový jezdec v ČR v kalegorii žák (do 12 let).
Vítězství v celém seriálu MČR 2010 se mu již v druhé polovině roku nepodařilo dosáhnou. Důvodem je to, že Ráďa bohužel vynechal 3 závody, jeho prioritou během konání závodů byla  škola v přírodě se Základní školou v Úvalech, kterou si nemohl nechat ujít!  Zde je link na foto album ze závodů v Boskovicích
Boskovice 2010

BikeTrialový Camp v Hamrech

Koncem srpna 2010 (19-22.8.) se koná v Hamrech nad Sázavou BikeTrialový Camp. Jde o BikeTrialové soustředění, kde se  2x 3 hodiny během dne trénuje. Trénink vždy začíná pořádnou rozcvičkou. Samotný trénink na biketrialových kolech probíhá po skupinkách dle výkonnosti jezdce. Na jednoho trenéra připadá 3-6 jezdců a tím je trénink velmi intenzivní. Kromě  trialového parku se trénuje i v přilehlých lesích podél řeky Sázavy, která je v těchto místech  velmi úzká (4-8 m). Kromě intenzivního tréninku musíme pochválit skvělou „domácí“ kuchyni a rodinnou atmosféru, kterou tento camp má. Všem nám moc chutnalo!  Několik aktuálních fotek je zde. ____________________________________________________________
Camp Hamry

Velká cena města Úval

28.8.2010 se konal Cross Country MTB závod v Úvalech - Velká cena města Úval. Kromě samotného závodu probíhalo na hřišti pod základní školou řada doplňkových akcí jako třeba Dirt Jump, koncerty a také ukázka BikeTrialu/Cyklotrialu. Kromě špičkového jezdce Vlasty Kabeláče - Čiháčka z elitní kategorie se představili jezdci klubu Trial-Úvaly. Před trialovou exhibicí si řada dětí i starších jezdců vyzkoušelo jednodušší překážky na vlastním kole nebo  na cyklotrialovém speciálu. Závěrem své exhibice Vlasta přeskakoval vybrané  "dobrovolníky", kteří si posupně lehali jeden na druhého.
Zde  jsou FOTKY  a zde je VIDEO (video začíná MTB závodem a Exhibice Trialu je od 1:17 min do 5:34).